Localizare : Baia Mare

..Reguli.. Empty
MesajSubiect: ..Reguli..   ..Reguli.. I_icon_minitimeLun Noi 30, 2009 4:39 am

1.Admininstratorul este AlexBozga si moderatorii daca vor fi.
2.Una dintre cele mai importante nu jigniti admin-ul pe messenegr pe chat sau oriunde pentru ca veti fi exclusi din campionat.
3.Nu va injurati adversarii sau colegii din campionat pe pe chat.
4.Combinatia A+D este interzisa.Daca dai gol vei fi depunctat si cu 3 pct pe langa ce ca pierzi meciul cu 3-0.
5.Se vor juca 90 de minute in grupe(cu tot cu prelungirile alea de 3 minute).Dupa iesirea din grupe daca se pastreaza un rezultat de egalitate dupa 90 de minute se joaca pana la penalty daca este nevoie.
6.Daca cineva iese intentionat din fifa va pierde meciul cu 3-0(este ceva absurd:)) pentru ca nimeninu va recunoaste lucrul asta:D)
7.Daca meciul se intrerupe la minutul 60 sa zicem se vor juca restul de 30 de minute.Daca asta se intampla inafara grupelor si se pastreaza un rezultat de egalitate dupa acele 30 de minute se jaoca pana marcheaza cineva.Daca prin absurd nu se marcheaza se joaca pana la penalty daca e nevoie.
8.AlexBozga isi rezerva drepturile sa modifice aceste reguliSper ca am fost destul de [/b]CLAR
Va doresc succes!!![b]Cand treceti rezultatele teceti ambii jcuatori si faceti un print screen pentru orice eventualitate Wink